Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 60 x 65 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
4 dnů
2 hodin
1 minut
57 vteřin
( 25.11.2024 21:20:00 )
Id aukce: 6580