čas serveru: 10:06:00

Název: Žebravý předseda senátu

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 24, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 4 dnů 11 hodin 17 minut 59 vteřin

Id aukce: 6583

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)