čas serveru: 16:40:56

Název: Překvapení na 40 rovnoběžce

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2024, stav perfektní )
opatřeno DNA vzorkem

Rozměr: 80 x 80 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 4 dnů 4 hodin 47 minut 3 vteřin
( 25.11.2024 21:28:00 )

Id aukce: 6587

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)