Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1922, stav slušný )
Rozměr: 20 x 30 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
4 dnů
2 hodin
31 minut
33 vteřin
Id aukce: 6589