Barevná rytina
( signováno vpravo dole, stav slušný )
- rámováno pod sklem
Tečkovaná rytina Villiam J. Allingham dle Jean Baptiste Pater ( 1695 - 1736 ), The Dance
The Museum Galleries, London
Rozměr: 38 x 30 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
12 dnů
14 hodin
33 minut
44 vteřin
( 25.11.2024 22:02:00 )
Id aukce: 6594