Olej / plátno / fixováno na lepence
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 17 x 24 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
12 dnů
14 hodin
35 minut
14 vteřin
( 25.11.2024 22:10:00 )
Id aukce: 6595