Kresba / papír
( signováno vlevo dole, datováno 59, stav slušný )
- rámováno pod sklem
Přiložen odborný posudek Dr. Vlasty Čihákové-Noshiro
Rozměr: 18 x 23 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
4 dnů
2 hodin
52 minut
26 vteřin
Id aukce: 6596