čas serveru: 19:15:59

František Muzika

Název: Abstrakce

Kresba / papír
( signováno vlevo dole, datováno 59, stav slušný )
- rámováno pod sklem
Přiložen odborný posudek Dr. Vlasty Čihákové-Noshiro

Rozměr: 18 x 23 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 56 minut 0 vteřin

Id aukce: 6596

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)