čas serveru: 16:03:27

Robert Jiran

Název: Ležící akt

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2024, na zadní straně autorské razítko, stav perfektní )
- přiložen certifikát

Rozměr: 120 x 40 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Končící: 4 dnů 6 hodin 14 minut 32 vteřin

Id aukce: 6598

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)