čas serveru: 02:36:32

Josef Konečný

Název: Za humny

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 32 x 41 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 6599