čas serveru: 20:24:43

Igor Pančuk

Název: Studenovodské vodopády

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 95, stav původní )

Rozměr: 77 x 49 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 066