čas serveru: 19:59:33

Arnošt Paderlík

Název: Zátiší s melounem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 56 minut 26 vteřin

Id aukce: 6600

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)