( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem
rozměr ve výřezu: 41 x 29 cm
Rozměr: 41 x 29 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
12 dnů
15 hodin
29 minut
22 vteřin
( 25.11.2024 22:58:00 )
Id aukce: 6601
1 500 Kč | 10.11.2024 13:53:49 |