Kombinovaná technika / litografie
( signováno vpravo dole, datováno 81, obraz odborně vyčištěn, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 36 x 45 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
4 dnů
6 hodin
12 minut
24 vteřin
Id aukce: 6603