( signováno vpravo uprostřed, datováno 99, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 17 x 22 cm
Rozměr: 17 x 22 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
4 dnů
2 hodin
9 minut
19 vteřin
Id aukce: 6604