čas serveru: 19:34:40

Vladimír Renčín

Název: Kadibudka

( signováno vpravo uprostřed, datováno 99, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 17 x 22 cm

Rozměr: 17 x 22 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 9 minut 19 vteřin

Id aukce: 6604

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)