čas serveru: 07:38:22

Vladimír Renčín

Název: Kadibudka

( signováno vpravo uprostřed, datováno 99, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 17 x 22 cm

Rozměr: 17 x 22 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 12 dnů 14 hodin 5 minut 37 vteřin

Id aukce: 6604

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)