( signováno vpravo uprostřed, datováno 99, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 17 x 22 cm
Rozměr: 17 x 22 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
12 dnů
14 hodin
5 minut
37 vteřin
Id aukce: 6604