čas serveru: 09:39:25

Milan Kraus

Název: Ohře

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Milan Kraus
Narodil se 23.1.1927 v Chomutově.
Studoval na pražské AVU u prof. Holého, V. Nechleby a O. Nejedlého. Věnuje se krajinomalbě a portrétní tvorbě, motivy pro krajinomalbu čerpá hlavně z Karlovarska. Je autorem řady monumentálních prací pro architekturu.

Rozměr: 59 x 75 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Končící: 4 dnů 11 hodin 20 minut 34 vteřin
( 25.11.2024 21:00:00 )

Id aukce: 6609

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)
1 900 Kč 14.11.2024 11:28:22