čas serveru: 19:27:43

Andrej Bělocvětov

Název: Rozhovor

Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vlevo nahoře, datováno 74, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 21 x 37 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 21 x 37 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 48 minut 16 vteřin

Id aukce: 6611

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)