Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 84, stav perfektní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 12 x 14,5 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
4 dnů
2 hodin
47 minut
57 vteřin
Id aukce: 6612