Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 84, stav perfektní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 12 x 14,5 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6612