čas serveru: 02:58:40

Kamil Lhoták

Název: Letadlo

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 84, stav perfektní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 12 x 14,5 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6612