( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 35 x 27 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
4 dnů
9 hodin
40 minut
40 vteřin
Id aukce: 6613