čas serveru: 02:33:04

Josef Loukota

Název: V objetí

( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 35 x 27 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6613