čas serveru: 16:23:11

Jaromír Hauptmann - Sedláček

Název: Letní den

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 21, stav původní )

Rozměr: 18 x 24 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 673