Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
na zadní straně razítko z pozůstalosti autora
Rozměr: 20 x 30 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
31 dnů
3 hodin
31 minut
43 vteřin
Id aukce: 6150
Výšivka / hedvábí
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 9 x 6 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 9 x 6 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
31 dnů
3 hodin
33 minut
43 vteřin
Id aukce: 6146
Akvarel / uhel / papír
( signováno vpravo dole, datováno 36, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 44 x 30 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
31 dnů
3 hodin
35 minut
43 vteřin
Id aukce: 6143
Dřevoryt
( nesignováno, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 28,5 x 22 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
31 dnů
3 hodin
37 minut
43 vteřin
Id aukce: 6141
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 35, stav původní )
na několika místech poškozen ( viz. foto )
rozměr ve výřezu: 44 x 63 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 44 x 63 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
31 dnů
3 hodin
39 minut
43 vteřin
Id aukce: 6136
Reprodukce dobové fotografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 21 x 17 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
31 dnů
3 hodin
41 minut
43 vteřin
Id aukce: 6135
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1929, stav původní )
Rozměr: 34 x 46 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
31 dnů
3 hodin
43 minut
43 vteřin
Id aukce: 6125
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 30 x 35 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
31 dnů
3 hodin
45 minut
43 vteřin
Id aukce: 6118
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 23, stav perfektní )
Ondřej Coufal
Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.
Rozměr: 80 x 60 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
31 dnů
3 hodin
47 minut
43 vteřin
Id aukce: 6122
Uhel
( signováno vpravo dole, stav původní )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 47 x 35 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
31 dnů
3 hodin
49 minut
43 vteřin
Id aukce: 6127
Litografie
rozměr ve výřezu: 19 x 11 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 19 x 11 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
31 dnů
3 hodin
51 minut
43 vteřin
Id aukce: 6130
Barevná litografie
( signováno vlevo dole, datováno 37, stav slušný )
Rozměr: 31 x 22 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
31 dnů
3 hodin
53 minut
43 vteřin
Id aukce: 6133
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 40 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
31 dnů
3 hodin
55 minut
43 vteřin
Id aukce: 6147
( signováno vpravo dole, datováno 2008, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 49 x 34 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 49 x 34 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
31 dnů
3 hodin
57 minut
43 vteřin
Id aukce: 6138
Olej / sololit
Zdeňka Holejšovská
*16.1.1950 v Ústí nad Labem – Střekov
Učila se malovat u malířů L. Musila, L. Leitgeba a J. Peci.
Vystavuje v Argentině a v Japonsku, ale i v Evropě.
Rozměr: 20 x 15 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
31 dnů
3 hodin
59 minut
43 vteřin
Id aukce: 6121
Skulptura ( pískovec )
( stav perfektní )
výška: 36 cm
- získáno přímo od autora
Rozměr: výška: 36 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
31 dnů
4 hodin
1 minut
43 vteřin
Id aukce: 6124
Kvaš / lepenka
rozměr ve výřezu: 54 x 62 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 54 x 62 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
31 dnů
4 hodin
3 minut
43 vteřin
Id aukce: 6126
Akvatinta
( signováno vpravo dole, datováno 1927, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 29 x 24 cm
Rozměr: 29 x 24 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
31 dnů
4 hodin
5 minut
43 vteřin
Id aukce: 6131
Olej / lepenka
rámováno pod sklem
Rozměr: 48 x 65 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
31 dnů
4 hodin
9 minut
43 vteřin
Id aukce: 6128
Litografie
rámováno pod sklem
Rozměr: 30 x 38 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
31 dnů
4 hodin
11 minut
43 vteřin
Id aukce: 6144