čas serveru: 20:29:59

Název: Horská krajina

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 70 x 82 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 069