čas serveru: 04:11:43

Josef Peca

Název: Postavy

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 69, stav slušný )

Rozměr: 60 x 59 cm

Aktuální cena: 8 400 Kč

Vyvolávací cena: 6 900 Kč

Id aukce: 693