čas serveru: 10:24:15

Ladislav Ehrlich

Název: Ráno u řeky

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 60 x 84 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 719

4 100 Kč 07.10.2019 17:17:11
2 900 Kč 01.10.2019 17:00:44