Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 25 x 20 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 7302
| 800 Kč | 21.01.2026 21:55:33 | |
| 700 Kč | 14.11.2025 22:21:30 |