čas serveru: 04:06:02

Adolf Hajduček

Název: Zima v Beskydech

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 25 x 20 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 7302

800 Kč 21.01.2026 21:55:33
700 Kč 14.11.2025 22:21:30