čas serveru: 04:52:57

Marie Charlot

Název: V zámeckém parku

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Končící: 0 dnů 16 hodin 13 minut 2 vteřin

Id aukce: 7327

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)