Olej / plátno
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
0 dnů
21 hodin
32 minut
52 vteřin
( 22.01.2026 21:06:00 )
Id aukce: 7327
| 7 500 Kč | 21.01.2026 21:00:41 | |
| 7 000 Kč | 21.01.2026 19:16:22 | |
| 6 500 Kč | 21.01.2026 15:54:00 | |
| 6 000 Kč | 21.01.2026 15:53:40 | Přehozeno limitem |
| 6 000 Kč | 21.01.2026 15:53:40 | |
| 5 500 Kč | 20.01.2026 16:38:01 | Přehozeno limitem |
| 5 000 Kč | 17.01.2026 15:23:43 | |
| 4 900 Kč | 13.01.2026 22:44:42 | |
| 4 800 Kč | 08.01.2026 18:35:02 | |
| 4 700 Kč | 18.12.2025 21:54:17 | |
| 4 600 Kč | 08.12.2025 12:17:02 | |
| 4 500 Kč | 14.11.2025 22:21:58 |