čas serveru: 18:16:52

Jaroslav Grus

Název: Loďka u břehu

( signováno vpravo dole, datováno 1955, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 59 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 733