Olej / lepenka
- kolem roku 1920
( signováno vpravo dole, na rámu oděrky, stav slušný )
- rámováno pod sklem
- konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Id aukce: 7330