čas serveru: 21:14:25

Maxim Kopf

Název: Orientální zahrada

Olej / plátno
- kolem roku 1920
( nesignováno, stav slušný )
- konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Maxim Kopf
(18. ledna 1892 Vídeň – 6. července 1958 Twin Farms, Barnard, Vermont)
- český německojazyčný malíř a výrazná osobnost německého kulturního spolkového života

Rozměr: 39 x 36 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 7331