Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 49 x 68 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
5 dnů
3 hodin
56 minut
57 vteřin
( 22.01.2026 20:38:00 )
Id aukce: 7336