čas serveru: 17:34:34

Název: Ve žních

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 49 x 68 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 7336