Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní rám, stav původní )
Rozměr: 58 x 75 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
5 dnů
0 hodin
32 minut
59 vteřin
( 22.01.2026 20:50:00 )
Id aukce: 7338
| 1 500 Kč | 18.12.2025 21:53:34 |