Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
5 dnů
2 hodin
29 minut
32 vteřin
( 22.01.2026 20:56:00 )
Id aukce: 7340
| 1 000 Kč | 07.01.2026 19:34:39 |