čas serveru: 04:05:01

Josef Svoboda

Název: Před bouří

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 65 x 80 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 7342

Účastníci: 3

Příhozy: 22

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
15 000 Kč 21.01.2026 20:01:31 Přehozeno limitem
14 500 Kč 21.01.2026 20:01:31
14 000 Kč 21.01.2026 20:01:23 Přehozeno limitem
13 500 Kč 21.01.2026 20:01:23
13 000 Kč 21.01.2026 20:01:05 Přehozeno limitem
12 500 Kč 21.01.2026 20:01:05
12 000 Kč 21.01.2026 20:00:58 Přehozeno limitem
11 500 Kč 21.01.2026 20:00:58
11 000 Kč 21.01.2026 20:00:51 Přehozeno limitem
10 500 Kč 21.01.2026 20:00:50
10 000 Kč 21.01.2026 20:00:43 Přehozeno limitem
9 500 Kč 21.01.2026 20:00:43
9 000 Kč 21.01.2026 20:00:36 Přehozeno limitem
8 500 Kč 21.01.2026 20:00:36
8 000 Kč 21.01.2026 20:00:27 Přehozeno limitem
7 500 Kč 21.01.2026 20:00:27
7 000 Kč 21.01.2026 20:00:18 Přehozeno limitem
6 500 Kč 21.01.2026 20:00:18
6 000 Kč 21.01.2026 19:55:46 Přehozeno limitem
5 500 Kč 08.01.2026 17:09:52
5 000 Kč 18.12.2025 21:50:35
4 500 Kč 08.12.2025 12:13:10