čas serveru: 22:34:37

Josef Svoboda

Název: Před bouří

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 65 x 80 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Draží se

Končící: 12 dnů 23 hodin 9 minut 22 vteřin
( 21.01.2026 21:44:00 )

Id aukce: 7342

Účastníci: 2

Příhozy: 3

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)
Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
5 500 Kč 08.01.2026 17:09:52
5 000 Kč 18.12.2025 21:50:35
4 500 Kč 08.12.2025 12:13:10