čas serveru: 18:26:26

Josef Písecký

Název: Dubrovník

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1930, obraz odborně vyčištěn, dobový autorský rám, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Končící: 5 dnů 3 hodin 33 minut 33 vteřin

Id aukce: 7348

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)