čas serveru: 01:48:04

Josef Holub

Název: Rameno řeky

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař
na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 48 x 65 cm

Aktuální cena: 18 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Draží se

Končící: 10 dnů 20 hodin 27 minut 55 vteřin
( 22.01.2026 22:16:00 )

Id aukce: 7350

Účastníci: 11

Příhozy: 18

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)
Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
18 500 Kč 11.01.2026 22:43:49
18 000 Kč 11.01.2026 16:03:08
17 500 Kč 10.01.2026 09:23:44
17 000 Kč 08.01.2026 18:25:51
16 500 Kč 08.01.2026 18:25:46 Přehozeno limitem
16 000 Kč 08.01.2026 18:25:46
15 500 Kč 08.01.2026 18:25:41 Přehozeno limitem
15 000 Kč 08.01.2026 18:25:41
14 500 Kč 08.01.2026 16:24:10 Přehozeno limitem
14 000 Kč 08.01.2026 16:17:25
13 500 Kč 31.12.2025 09:07:07
13 000 Kč 21.12.2025 02:36:22
10 500 Kč 20.12.2025 18:06:47
10 000 Kč 18.12.2025 21:27:19
4 800 Kč 10.12.2025 09:26:29 Přehozeno limitem
4 700 Kč 08.12.2025 12:16:04
4 600 Kč 06.12.2025 14:53:38
4 500 Kč 02.12.2025 12:31:04