čas serveru: 04:06:02

Název: Sonáta pro Dalího

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2025, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 7352