Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2025, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 7352