čas serveru: 02:13:08

Název: Ledňáček

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2025, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 14 dnů 19 hodin 16 minut 51 vteřin

Id aukce: 7353

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)