Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2025, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 12 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
12 dnů
22 hodin
58 minut
38 vteřin
( 21.01.2026 21:30:00 )
Id aukce: 7353
| 12 000 Kč | 08.01.2026 20:03:00 | |
| 11 500 Kč | 08.01.2026 15:28:05 | |
| 11 000 Kč | 08.01.2026 15:27:59 | Přehozeno limitem |
| 11 000 Kč | 08.01.2026 15:27:59 | |
| 10 500 Kč | 08.01.2026 15:27:53 | Přehozeno limitem |
| 10 000 Kč | 08.01.2026 15:27:53 | |
| 9 000 Kč | 05.01.2026 16:24:47 | Přehozeno limitem |
| 8 500 Kč | 05.01.2026 16:24:47 | |
| 8 000 Kč | 05.01.2026 11:42:31 | Přehozeno limitem |
| 7 500 Kč | 05.01.2026 11:42:31 | Přehozeno limitem |
| 7 000 Kč | 18.12.2025 21:49:53 | Přehozeno limitem |
| 6 500 Kč | 18.12.2025 21:49:53 | |
| 6 000 Kč | 10.12.2025 20:29:22 | Přehozeno limitem |
| 5 500 Kč | 10.12.2025 11:16:16 | |
| 5 000 Kč | 02.12.2025 17:53:29 |