Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 45 x 45 cm
Aktuální cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 400 Kč
12 dnů
22 hodin
35 minut
44 vteřin
( 21.01.2026 20:32:00 )
Id aukce: 7359