Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 76 x 66 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Draží se
Končící:
14 dnů
0 hodin
2 minut
1 vteřin
( 22.01.2026 21:30:00 )
Id aukce: 7361
Účastníci: 7
Příhozy: 24
| Příhoz | Kdy | Přehozeno limitem |
|---|---|---|
| 15 500 Kč | 08.01.2026 14:13:22 | Přehozeno limitem |
| 15 000 Kč | 08.01.2026 14:13:22 | |
| 14 500 Kč | 08.01.2026 14:13:17 | Přehozeno limitem |
| 14 000 Kč | 08.01.2026 14:13:17 | |
| 13 500 Kč | 08.01.2026 14:13:13 | Přehozeno limitem |
| 13 000 Kč | 08.01.2026 14:13:13 | |
| 12 500 Kč | 08.01.2026 14:13:08 | Přehozeno limitem |
| 12 000 Kč | 08.01.2026 14:13:08 | |
| 11 500 Kč | 08.01.2026 14:13:04 | Přehozeno limitem |
| 11 000 Kč | 08.01.2026 14:13:04 | |
| 10 500 Kč | 08.01.2026 14:13:00 | Přehozeno limitem |
| 10 000 Kč | 08.01.2026 14:13:00 | |
| 9 500 Kč | 08.01.2026 14:12:52 | Přehozeno limitem |
| 9 000 Kč | 08.01.2026 14:12:52 | |
| 8 500 Kč | 08.01.2026 14:12:47 | Přehozeno limitem |
| 8 000 Kč | 08.01.2026 14:12:47 | |
| 7 500 Kč | 31.12.2025 13:34:31 | Přehozeno limitem |
| 7 000 Kč | 31.12.2025 09:10:56 | |
| 6 500 Kč | 21.12.2025 23:19:08 | |
| 6 000 Kč | 21.12.2025 02:36:59 | |
| 5 500 Kč | 20.12.2025 18:08:17 | |
| 5 000 Kč | 18.12.2025 21:55:30 | |
| 4 600 Kč | 08.12.2025 19:12:02 | |
| 4 500 Kč | 07.12.2025 20:29:40 |