čas serveru: 21:27:58

Jaroslav Šetelík

Název: Pohled k Pražskému hradu

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 76 x 66 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Draží se

Končící: 14 dnů 0 hodin 2 minut 1 vteřin
( 22.01.2026 21:30:00 )

Id aukce: 7361

Účastníci: 7

Příhozy: 24

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)
Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
15 500 Kč 08.01.2026 14:13:22 Přehozeno limitem
15 000 Kč 08.01.2026 14:13:22
14 500 Kč 08.01.2026 14:13:17 Přehozeno limitem
14 000 Kč 08.01.2026 14:13:17
13 500 Kč 08.01.2026 14:13:13 Přehozeno limitem
13 000 Kč 08.01.2026 14:13:13
12 500 Kč 08.01.2026 14:13:08 Přehozeno limitem
12 000 Kč 08.01.2026 14:13:08
11 500 Kč 08.01.2026 14:13:04 Přehozeno limitem
11 000 Kč 08.01.2026 14:13:04
10 500 Kč 08.01.2026 14:13:00 Přehozeno limitem
10 000 Kč 08.01.2026 14:13:00
9 500 Kč 08.01.2026 14:12:52 Přehozeno limitem
9 000 Kč 08.01.2026 14:12:52
8 500 Kč 08.01.2026 14:12:47 Přehozeno limitem
8 000 Kč 08.01.2026 14:12:47
7 500 Kč 31.12.2025 13:34:31 Přehozeno limitem
7 000 Kč 31.12.2025 09:10:56
6 500 Kč 21.12.2025 23:19:08
6 000 Kč 21.12.2025 02:36:59
5 500 Kč 20.12.2025 18:08:17
5 000 Kč 18.12.2025 21:55:30
4 600 Kč 08.12.2025 19:12:02
4 500 Kč 07.12.2025 20:29:40