čas serveru: 00:01:09

Josef Holub

Název: Slunce na lesní cestě

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1923, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 76 x 65 cm

Aktuální cena: 39 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 7362