Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1923, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 76 x 65 cm
Aktuální cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
1 dnů
15 hodin
51 minut
51 vteřin
( 22.01.2026 22:08:00 )
Id aukce: 7362
| 22 000 Kč | 20.01.2026 18:39:58 | |
| 21 000 Kč | 20.01.2026 17:34:05 | |
| 20 000 Kč | 18.01.2026 23:10:04 | |
| 19 500 Kč | 11.01.2026 22:43:03 | |
| 19 000 Kč | 11.01.2026 16:02:20 | |
| 18 500 Kč | 08.01.2026 18:24:57 | |
| 18 000 Kč | 31.12.2025 09:13:47 | |
| 17 500 Kč | 21.12.2025 02:38:02 | |
| 15 500 Kč | 20.12.2025 18:10:03 | |
| 15 000 Kč | 18.12.2025 21:28:35 | |
| 10 500 Kč | 18.12.2025 21:28:12 | Přehozeno limitem |
| 10 000 Kč | 18.12.2025 21:28:12 | |
| 8 500 Kč | 13.12.2025 19:57:56 | Přehozeno limitem |
| 8 000 Kč | 13.12.2025 19:57:56 | |
| 7 500 Kč | 10.12.2025 09:27:13 | Přehozeno limitem |
| 7 000 Kč | 08.12.2025 12:19:35 | |
| 6 500 Kč | 04.12.2025 18:19:01 |