čas serveru: 23:45:58

Alois Fišárek

Název: Švamberské samoty

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 75, stav slušný / rám místy otluky )
- na zadní straně autorský štítek

Rozměr: 53 x 73 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Končící: 11 dnů 21 hodin 38 minut 1 vteřin
( 21.01.2026 21:24:00 )

Id aukce: 7363

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)
2 500 Kč 17.12.2025 11:07:52