čas serveru: 23:29:09

Gustav Macoun

Název: Na polní cestě

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 35, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 56 x 66 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 0 dnů 22 hodin 8 minut 50 vteřin

Id aukce: 7364

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)