Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 35, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 56 x 66 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
0 dnů
22 hodin
8 minut
50 vteřin
( 22.01.2026 21:38:00 )
Id aukce: 7364
| 4 000 Kč | 21.01.2026 19:17:31 | Přehozeno limitem |
| 3 900 Kč | 21.01.2026 19:17:31 | |
| 3 800 Kč | 21.01.2026 12:52:19 | |
| 3 700 Kč | 20.01.2026 06:06:27 | |
| 3 600 Kč | 18.01.2026 19:06:32 | |
| 3 500 Kč | 11.12.2025 13:10:27 |